Výměna vodoměrů 2. termín

Dne 4.11.2021 od 13:30 do 16:00 hod. bude probíhat výměna vodoměrů pro byty, u kterých tato výměna nebyla provedena v 1. termínu.
Prosíme o zajištění volně přístupných vodoměrů. Děkujeme.

POZOR – nestržené SIPO

Vážení, upozorňujeme všechny, kteří mají nastavené úhrady za služby spojené s užívání bytu SIPO platbou, že platby za měsíc září nebudou strženy.

Více informací máte v aplikaci G5I.

Pokyny k platbě Vám budou vhozeny také do poštovní schránky a také je naleznete ZDE.

Omlouváme se za způsobené komplikace. 

S pozdravem
Lenka Mrňavá
sekretariát

Stavební bytové družstvo Mladá Boleslav
Na Radouči 1221
č. mob. 601 201 594

Výměna vodoměrů

Dne 23.6.2021 od 8:00 do 16:00 hod. bude prováděna výměna vodoměrů. Výměna bude probíhat od nejvyššího podlaží směrem dolů. Prosíme o kontrolu bytových uzávěrů.
Výměna vodoměrů je povinná dle metrologického zákona. Prosíme, zajistěte, aby vodoměry byly volně přístupné. Prosíme o označení bytů jménem, které je na smlouvě.
Děkujeme za pochopení.

Otevření SBD

Dobrý den,

od 1.6. 2021 je budova správy družstva opět otevřena v původních úředních hodinách pro oddělení pokladny, nájmu a bytového úseku a to

ÚTERÝ 07:00 – 11:00 a 12:30 – 17:00

ČTVRTEK 07:00 – 11:00 a 12:00 – 14:30

OSTATNÍ ODDĚLENÍ:

Osobní vyřízení záležitostí bude možné po objednání s konkrétním zaměstnancem v hlavní chodbě budovy u schodiště.

Téměř všechny Vaše záležitosti lze vyřídit telefonicky či emailem.

Vstup do malé chodby v patře budovy je i nadále zakázán.

Vstup do budovy a hlavní chodby bude možný pouze se zakrytým nosem a ústy dle požadavků v té době vydaných platných mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví.

Do budovy smí vstoupit pouze omezený počet osob, ostatní budou čekat před budovou

S pozdravem,

Lenka Mrňavá
sekretariát
Stavební bytové družstvo Mladá Boleslav

Dobrý den,
chtěli bychom Vás informovat, že během následujících měsíců bude všem vlastníkům a uživatelům bytů předáno přístupové heslo do internetové aplikace Integri G5i, která je nadstavbou informačního systému Integri G5. Tento systém SBD Mladá Boleslav začalo pro správu bytového fondu používat v minulém roce.

Číst dál

Uzavření budovy SBD

Vážení přátelé,

s ohledem na nouzový stav a preventivní opatření na ochranu našich zaměstnanců a klientů je budova družstva od pondělí 1.3.2021 do odvolání pro veřejnost uzavřena.

Prodejna s výdejním místem pro DPD zásilky funguje bez omezení od pondělí do pátku v době od 6.30 do 16.00 hodin.

Číst dál

Čištění vzduchotechniky

V pátek 26.2.2021 bude odbornou firmou prováděno čištění a dezinfekce vzduchotechniky v našem domě. Čistit se bude ze střechy domu, tedy bez nutnosti vstupu do bytů.
Leták k čištění ZDE. Odkaz na firmu k získání dalších informací ZDE.

Výměna vodoměrů

Vážení spolubydlící,
v letošním roce je nutná výměna všech vodoměrů v bytech. Budou montovány vodoměry typu Techeam AP radio 4, bez nutnosti vstupu do bytu při odečtu. Cena za 1 ks 660,- Kč. Bude plně hrazeno z FO.
Před samotnou výměnou vodoměrů je nutné zajistit 100% funkci uzávěrů teplé a studené vody ve vašich bytech. Navrhuji proto hromadnou výměnu uzávěrů u těch z Vás, kde máte pochybnosti o jejich funkci při výměně vodoměrů. Tuto výměnu si budete hradit sami. Uzávěr vody je součástí vašeho bytu a jste plně zodpovědní za jeho funkci.

Zajistím firmu, která výměnu provede a hromadné vypuštění stoupaček. Termín a čas výměny Vám bude oznámen v předstihu.

Kdo by měl zájem o výměnu hlav. uzávěrů vody, vhoďte mi do schránky objednávku, kde bude uvedeno jméno, patro a počet uzávěrů na výměnu a to do 28. 02. 2021.

Provoz SBD od 23.11.2020

NÁVŠTĚVY

POZOR ZMĚNA PROVOZU POKLADNY A ODDĚLENÍ NÁJMU:

ÚTERÝ 07:00 – 11:00,  12:00 – 15:00

ČTVRTEK 07:00 – 11:00

Upřednostňujeme platbu nájemného a úhrad spojené s užíváním bytu bankovním převodem. V případě, platby na pokladně upřednostňujeme platbu kartou.

OSTATNÍ ODDĚLENÍ:

Osobní vyřízení záležitostí bude možné pouze po objednání v nejnutnějších případech. Téměř všechny Vaše záležitosti lze vyřídit telefonicky či emailem.

Vstup do malé chodby v patře budovy je zakázán! Vstup do budovy a hlavní chodby je možný pouze se zakrytým nosem a ústy. Do budovy smí vstoupit pouze omezený počet osob, ostatní budou čekat před budovou.

Prodejna s výdejním místem pro DPD zásilky funguje bez omezení od pondělí do pátku v době od 6.30 do 16.00 hodin.